שיאצו

שיאצו

מהו שיאצו:
שיאצו זו שיטת טיפול יפנית שהתפתחה במאה הקודמת משיטת ריפוי סינית עתיקה בשם "האנמה". האנמה מבוססת על יישום לחיצות על גוף האדם בכדי לשחרר כאבים ולטפל בבעיות שונות. פירוש המילה שיאצו הוא שי-אצבע, אצו-לחץ.

תורת השיאצו מניחה קיום של ערוצי אנרגיה בלתי נראים בגוף האדם המכונים "מרדיאנים" אשר מושפעים ומשפיעים על איברים פנימיים בגוף. כל מחלה היא מצב הנובע מחוסר איזון כלשהו, שיוצר חסימות אנרגטיות במרדיאנים או באיברים וגורם להופעת סימפטומים כגון כאבים, לחץ או רפיון.

מהות הטיפול:
הגישה הטיפולית בשיאצו הינה הוליסטית, ומטרתה לטפל בגוף כולו ולא רק בהעלמת הסימפטומים. משום כך, מחבר השיאצו בין הגוף לנפש בתהליך טיפולי הדרגתי, רגוע ומרגיע.

ראשית, הטיפול מתחיל באבחון ואיתור חוסר האיזון על ידי מגע, תשאול והסתכלות. בהמשך, מיושמות מגוון רחב של טכניקות מגע אשר יוצרות גירויים שונים בגוף ומובילות לסדרה של לחיצות, מניפולציות ומתיחות ברוב חלקי הגוף.

השיאצו, נועד לסייע בבעיות פשוטות ומורכבות כאחת. בעיות כגון: בעיות אורטופדיות בעמוד השדרה, בעיות פנימיות , נוירולוגיות, גסטרולוגיות, גניקולוגיות ואף בעיות רגשיות.

למרות השתייכותו של השיאצו לתחום הרפואה האלטרנטיבית, ניתן הטיפול בו ברוב קופות החולים בארץ והוא נחשב לרפואה פרקטית לכל דבר.

כיצד מתבצע הטיפול:
הטיפול מתבצע על מזרן דק המונח על הרצפה כאשר המטופל לבוש בגדים קלים. הלחץ מיושם על אזורים ונקודות מדויקות ברחבי הגוף (נקודות המשמשות גם לדיקור סיני) , תוך כדי שימוש בכפות הידיים ואף באגודלים, במרפקים ובברכיים. בנוסף ללחץ עצמו משתמשים גם במתיחות עדינות, או בנענועים על מנת להגיע לרפיון של המטופל. הטיפול אינו כואב, הוא נעים, מרגיע, משחרר ומאזן...


 

חייגו: 1-700-501-101 

פייסבוק
 

מבצע -החורף כבר כאן-מתפנקים עם מרק חם מזמינים עיסוי שוודי זוגי של 75 דק' ומקבלים מרק חם לזוג ושתי כוסות יין מתנה

720 ₪

870 ₪

ימים א' - ה' עד סוף ינואר 2019


חורף פרגמטי - לחובבי האסיאתי

עיסוי אבנים חמות זוגי 75 דק'+ארוחת צהריים במסעדת טייפה

880 ש"ח

1130 ש"ח

המחיר לזוג לימים א' עד ה' 

עיסוי 55 דקות+שימוש במתקני הספא+פילינג לשימוש עצמי לסאונה+שתי כוסות יין + ארוחת צהריים במסעדת טייפה
830 ש"ח
1055 ש"ח
ימים א' עד ה'
חבילת נפש בריאה בגוף בריא במבצע מיוחד
1300 ש"ח
1540 ש"ח
בכפוף לתקנון.
עיסוי שוודי זוגי 90 דק'+ פדיקור דגים ויין
790 ש"ח
1010 ש"ח

תקף בימים א' עד ה'

בכפוף לתקנון.

 

 

מאמר החודש: עיסוי האיור וודה

הסבר על תכליתו של עיסוי האיור-וודה ההודי. אחד העיסויים הפופולריים, המפנקים והמענגים שניתן לחוות בספא בימינו. משלב המון שמן שומשום חם ונעים ומשלב מאחוריו דרך חיים ופילוסופיה עתיקת יומין, הנלמדת היום במכללות ובאוניברסיטאות השונות בעולם המערבי. למאמר המלא

Cпа Мандарин

מועדון ה-12 לחברות

תקנון הספא

 

 

 

אופטימל ביטוחים - מתי עשית בפעם האחרונה בדיקה של התיק הביטוחי שלך? אופטימל ניתוח תיקים